Pinsy i znaczniki – identyfikacja firmy i organizacji

Czy wiesz, że to pinsy były pierwszym gadżetem promocyjnym, jaki był wykorzystywany przez firmy i organizacje przy okazji akcji reklamowych? Mają bardzo długą tradycję i wciąż cieszą się dużą popularnością. Obecnie ich wykorzystanie jest znacznie szersze. Są jedną z pamiątek, jakie przywozimy z wakacji, a także pełnią funkcję odznaczeń podczas uroczystości i konkursów. Najczęściej mają niewielkie rozmiary, jednak dzięki zaawansowanej technologii można na nich wykonać bardzo szczegółowe nadruki i grafiki.

Pinsy i znaczniki doskonale sprawdzają się również podczas imprez firmowych, nadając im podniosłego charakteru. Dzięki nim na targach nikt nie ma wątpliwości, z jakiej firmy czy organizacji jest konkretna osoba, łatwo jest ją rozpoznać. Ponadto, mogą być pamiątką, która przypomina nam o ważnych dla nas wydarzeniach, ma charakter sentymentalny i bezcenną wartość.

Naszym klientom proponujemy pinsy i znaczniki odlewane, wypalane, szczotkowane, wytłaczane i emaliowane. Tak duże możliwości to szerokie spektrum wyboru, każdy otrzymuje produkt zgodny z jego oczekiwaniami. Stosujemy różne techniki, a znaczniki mogą mieć różną wielkość. Cena uzależniona jest więc od kilku czynników. Do najtańszych nalezą pinsy galwanizowane oraz odlewane. Ich mikroskopowe rozmiary nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Na niewielkiej powierzchni możemy wykonać najbardziej szczegółowe logo, grafikę i napis.

Różnorodność kształtów, technik i wymiarów, kreatywność, a także nowoczesne zaplecze maszynowe to nasze największe atuty. Oferujemy pinsy i znaczniki, które są wykorzystywane przez firmy i organizacje jako gadżety reklamowe i promocyjne, a także element identyfikujący pracowników z firmą. To także doskonałe rozwiązanie dla organizatorów kolonii i obozów dla dzieci, które z wakacji mogą przywieźć unikalną pamiątkę przypominającą im wspaniałe chwile spędzone w ciekawym miejscu z nowo poznanymi ludźmi.