Medale stalowe – nagroda za sportowe zwycięstwo

Długie miesiące przygotowań, zaangażowanie, ciężka praca, godziny spędzone na wymagających treningach, litry wypitej wody i wylanych potów – zwycięstwo w zawodach wynagradza często morderczy wysiłek, jaki zawodnicy wkładają w przygotowania do ważnych dla nich wydarzeń sportowych. Medale stalowe są najczęściej wybieranymi nagrodami dla sportowców, a jednocześnie jednymi z najtańszych, jakie są dostępne w naszej ofercie. Gotowy wzór pozwala na wklejenie krążka sublimacyjnego, a realizacja zamówienia przebiega w krótkim czasie, nawet w przypadku dużych nakładów. Jesteśmy producentem medali sportowych, na którym można polegać.

Medale sportowe wykonamy na Twoje indywidualne zamówienie

Medale stalowe doskonale sprawdzają się podczas zawodów sportowych, co nie oznacza, iż nie można ich wykorzystać w innych dziedzinach. Dostępne są w kilku wariantach – zawsze jest przecież zwycięzca oraz osoby, które stają na drugim i najniższym stopniu podium. W związku z tym proponujemy medale stalowe w kolorze złotym, srebrnym oraz brązowym. Każdy z nich może zostać spersonalizowany poprzez nadanie dowolnego grawera. Wybierz z naszej oferty krążek sublimacyjny i poinformuj nas, jaki napis lub grafika powinna zostać na nim umieszczona. Z chęcią wykonamy dla Ciebie medal grawerowany metalowy. Zrealizujemy zamówienie, dostarczając medal zgodny z Twoim własnym projektem.

Medale stalowe z surowca najwyższej jakości

Do wykonania medali stalowych wykorzystujemy surowiec wysokiej jakości, medal jest przecież pamiątką, którą każdy chce pochwalić się nie tylko znajomym, ale też kolejnym pokoleniom. Jego wartość jest nieoceniona, dla niektórych to pamiątka przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Zapewniamy medale sportowe w niewygórowanych cenach

Medale towarzyszą największym wydarzeniom sportowym. Otrzymują je sportowcy na turniejach, podczas rozgrywek, mistrzostw i Igrzysk Olimpijskich. Są obecne także na mniej prestiżowych wydarzeniach, np. podczas zawodów szkolnych, miejskich i wojewódzkich. Każdy jednak marzy o tym, aby medal sportowy znalazł się na jego szyi. Wybierając nasz sklep internetowy i nasze produkty, spełnisz marzenia wielu młodych talentów. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów oraz korzystne ceny.