Medale stalowe – nagroda za sportowe zwycięstwo

 

Długie miesiące przygotowań, zaangażowanie, ciężka praca, godziny spędzone na wymagających treningach, litry wypitej wody i wylanych potów… zwycięstwo w zawodach wynagradza często morderczy wysiłek, jaki zawodnicy wkładają w przygotowania do ważnych dla nich wydarzeń sportowych. Medale stalowe są najczęściej wybieranymi nagrodami dla sportowców, jednocześnie są jednymi z najtańszych, jakie są dostępne w naszej ofercie. Gotowy wzór pozwala na wklejenie krążka sublimacyjnego, realizacja zamówienia przebiega w krótkim czasie, nawet w przypadku dużych nakładów.

Medale stalowe świetnie sprawdzają się podczas zawodów sportowych, co nie oznacza, iż nie można ich wykorzystać w innych dziedzinach. Dostępne są w kilku wariantach – zawsze jest przecież zwycięzca oraz osoby, które stają na drugim i najniższym stopniu podium. Medale ze stali są zatem w kolorze złotym, srebrnym oraz brązowym. Każdy z nich może zostać spersonalizowany poprzez nadanie dowolnego grawera. Wybierz z naszej oferty krążek sublimacyjny i poinformuj nas, jaki napis lub grafika powinna zostać na nim umieszczona. Zrealizujemy Twoje zamówienie, dostarczając Ci medal zgodny z Twoim projektem.

Do wykonania medali wykorzystujemy stal wysokiej jakości, medal jest przecież pamiątką, którą każdy chce pochwalić się nie tylko znajomym, ale też kolejnym pokoleniom. Jego wartość jest nieoceniona, dla niektórych to pamiątka przekazywana z pokolenia na pokolenie niezależnie od tego, czy medal jest w kolorze złotym, brązowym czy srebrnym. 

Medale towarzyszą największym wydarzeniom sportowym. Otrzymują je sportowcy na turniejach, podczas rozgrywek, mistrzostw i Igrzysk Olimpijskich. Są obecne także na mniej prestiżowych wydarzeniach, np. podczas zawodów szkolnych, miejskich i wojewódzkich. Każdy jednak marzy o tym, aby znalazł się on na jego szyi. U nas spełnisz marzenia wielu młodych talentów. Dzięki naszym produktom możesz okazać im podziw, uznanie oraz dumę. Smak zwycięstwa z medalem na szyi smakuje jeszcze lepiej.