Medale tłoczone – produkt Premium w naszej ofercie

Co czyni je takimi unikalnymi? Przede wszystkim tworzywa, z jakich są wykonywane. Wybieramy tylko te najwyższej jakości, przy ich produkcji wykorzystujemy tombak, miedź, srebro i cynk. Klienci często wybierają ponadto znal, czyli stop cynku z aluminium lub połączenie aluminium z miedzią. Znal cechuje się dużą plastycznością, jest idealnym tworzywem do wykonywania odlewów i tłoczenia. Medale tłoczone ze względu na zaawansowany proces produkcji i wykorzystane materiały są droższe niż tradycyjne medale stalowe. Często wykonujemy medale z dużą ilością szczegółów. Każde zamówienie jest zatem wyceniane indywidualnie z uwzględnieniem projektu i oczekiwań klienta. Każda ze stron medalu wytłaczana jest z innej matrycy, co znacznie podnosi koszt produkcji. Efekt jest jednak wart swojej ceny.

Wśród naszych propozycji dostępne są medale tłoczone z prześwitem, a także medale tłoczone ażurowo. Ponadto, wykonujemy medale malowane. Jeżeli chcesz, aby medal odznaczał się efektownym połyskiem, wybierz metodę tłoczenia kolorowego farbą olejną, po której następuje wypalanie wzoru w piecu przy ekstremalnie wysokiej temperaturze. Jeżeli z kolei zależy Ci na niższej cenie, zachowując przy tym wysoką jakość barwienia, to polecamy metodę wodną z wykorzystaniem farb akrylowych, po zastosowaniu której medal schnie w niższej temperaturze.

Medale 3D

Medale tłoczone cechują się efektem 3D, w wyniku czego prezentują się bardzo efektownie. Medale tłoczone wykonane są z wykorzystaniem matrycy metalowej, mogą być z mosiądzu, złota lub srebra. To wyjątkowe trofeum, które powinno towarzyszyć wyjątkowym okazjom i wydarzeniom. Dzięki naszym możliwościom i Twojej kreatywności wspólnie stworzymy medal spełniający Twoje największe oczekiwania. Realizujemy najbardziej wymagające projekty, dokładamy wszelkich starań, aby każdy egzemplarz był tym jedynym w swoim rodzaju, zachwycał i nawiązywał do chwil, które związane są z ogromnymi emocjami i wzruszeniem. Wysoka jakość, dokładność i oryginalne wzornictwo – tym cechują się medale klasy Premium.