Medale ażurowe – nieograniczone możliwości personalizacji

Medal jest czymś wyjątkowym, co sprawia, że jeszcze mocniej czujemy się docenieni oraz wyróżnieni. Jego wygląd odgrywa zatem niezwykle ważną rolę. Przed ważnymi wydarzeniami sportowymi z niecierpliwością oczekujemy prezentacji medali, jak test to w przypadku np. Igrzysk Olimpijskich czy mistrzostw świata bądź Europy. Dzięki coraz większym możliwościom i metodom produkcji o coraz większym zaawansowaniu technologicznemu jesteśmy w stanie wykonać medale o dowolnym kształcie, wielkości, kolorze czy wzorze.

Medale ażurowe stanowią szczególny rodzaj odznaczeń. Z wykorzystaniem specjalnych wycinarek tworzymy unikalne formy, medal może przybrać dowolny kształt, ogranicza nas tylko wyobraźnia. To propozycja skierowana do wszystkich tych klientów, dla których ważną rolę odgrywa estetyka medali, które będą wręczone podczas uroczystości sportowych i kulturowych. Medale ażurowe proponujemy jako medale sportowe, jubileuszowe, okazjonalne i szkolne. Zaskakują swoją formą, co dodatkowo potęguje emocje, jakie towarzyszą osobie, która je wręcza, jak też tej, która go otrzymuje. Możemy wykonać je z wykorzystaniem różnych materiałów. Dzięki tej technologii powstają ażurowe medale z pleksi, medale z drewna i metalu. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych, powszechnie znanych rozwiązań. 

Wyobraź sobie kwadratowy medal z ażurowym wycięciem biegacza, piłki siatkowej, kół olimpijskich. Przy okazji zimowych zawodów sportowych dla dzieci możemy stworzyć medale ażurowe z wyciętym Mikołajem lub choinką, a dla małych miłośników leśnych podchodów np. z leśnym skrzatem. Jesteśmy przygotowani na wyzwania! Jeżeli masz projekt medalu, który chciałbyś zrealizować i wydaje Ci się on zbyt skomplikowany, podziel się nim z nami. Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować Twój plan. Dodatkowo wzbogacimy go o dowolny nadruk, grawer i kolor. Może skorzystasz z naszych inspiracji?