Medale z nadrukiem o niepowtarzalnym designie

Medal w zależności od wydarzenia oraz przeznaczenia będzie miał inną formę i wzór. Aby zrealizować najbardziej wymagające projekty, korzystamy z najnowszych technologii i zaawansowanych metod produkcji. Wśród nich jest technologia LuxorJet, z wykorzystaniem której wykonujemy medale z nadrukiem.

To propozycja dla osób poszukujących oryginalnego medalu o wyjątkowym designie. Technologia LuxorJet pozwala na naniesienie dowolnej grafiki na powierzchnię medalu. Nie wymaga to tworzenia klisz i matryc, co dodatkowo obniża koszty produkcji. Każdy medal może zostać spersonalizowany zarówno jednostronnie, jak też dwustronnie. Mamy zatem do wykorzystania większą powierzchnię i możemy nanieść na medal większą ilość tekstu i grafiki. Medale z nadrukiem charakteryzują się doskonałym odwzorowaniem kolorów i szczegółów. Technologia cechuje się bardzo dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia. Nadruk jest odporny na wpływ czynników zewnętrznych, tj. promieniowanie słoneczne. Kolory nie zmieniają się wraz z upływem czasu. Klienci doceniają bardzo dokładną jakość wydruku, jak też doskonałe nasycenie barw. Co więcej,  mamy możliwość naniesienia na powierzchnię lakieru bezbarwnego.

Medale z nadrukiem są wyjątkowe. Możesz zdecydować się na umieszczenie na nich dowolnej grafiki, a nawet zdjęcia. Doskonale sprawdzają się podczas uroczystości w szkole czy w przedszkolu. Polecamy je dla firm organizujących lub biorących udział w konferencjach, warsztatach i szkoleniach. Można je ponadto wykorzystać przy okazji imprez rodzinnych, to idealna opcja dla dzieci jako nagroda w konkursach np. podczas urodzin zorganizowanych dla kolegów i koleżanek. Wydrukujemy na nich imię lub zdjęcie dziecka lub dowolny napis bądź obraz. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo inspiracji, z których możesz skorzystać przy wykonywaniu własnego projektu. Jeżeli jednak masz inny pomysł na medal z nadrukiem, z przyjemnością go dla Ciebie zrealizujemy. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje.