Medale z pleksi – nowoczesna forma odznaczenia

Medale odlewane, medale tłoczone, medale ze stali to rodzaje odznaczeń, które są dostępne na rynku od kilku lat. Chcąc sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty medale z pleksi, które doskonale wpisują się w trendy, jakie obecnie obowiązują we wzornictwie. To nowatorskie podejście do produkcji odznaczeń, które spotkało się z dużym zainteresowaniem naszych klientów. Chcą oni otrzymać produkt w dobrej cenie, unikalny i oryginalny, spersonalizowany i jednocześnie w takiej formie, która jest zgodna z ich projektem. Tymi cechami charakteryzuje się pleksi. Bezbarwne jest łudząco podobne do szkła, w związku z czym jest równie eleganckie, a ponadto świetnie prezentują się na nim kolorowe elementy nadające całości efektownego wyglądu. Ponadto, jest to tworzywo, pozwalające na wykonanie znacznie tańszych medali niż medale szklane.

Medale z pleksi mogą mieć dowolny kolor i tonację, co jeszcze bardziej przekonuje klientów do ich wyboru. Każdy może stworzyć spersonalizowany medal będący nagrodą za osiągnięcia sportowe czy też uznaniem za działalność społeczną, polityczną, jak też biznesową. Na medalach z pleksi wykonujemy grawer, nadając mu tym samym unikalnego wyglądu. To alternatywa dla medali wykonanych z innych tworzyw – tańsza, jednak równie atrakcyjna.

Medale z pleksi łączą w sobie walory estetyczne ze stosunkowo niską ceną. Mogą być przezroczyste lub kolorowe w zależności od oczekiwań klienta. Wzbogacamy je o grawer i dowolny napis, nadajemy im kształt, wyróżniający je spośród innych dostępnych propozycji. Pleksi jest materiałem bardzo plastycznym i łatwym w obróbce, pozwalając nam tym samym na wykorzystanie całego potencjału naszej kreatywności. Każdy medal wykonywany jest na indywidualne zamówienie, klient sam decyduje, jak będzie on wyglądał i jaki będzie finalny efekt naszej pracy. Jesteśmy przekonani, że takie trofeum będzie idealnym zwieńczeniem każdego wydarzenia sportowe i kulturalnego.