Medale szklane – unikalne i eleganckie trofeum

Szkło to tworzywo, które wykorzystywane jest w wielu dziedzinach. Wykorzystuje się je w branży budowlanej, do produkcji zastawy stołowej, w optyce, elektrotechnice oraz branży laboratoryjnej. Coraz chętniej sięgają po nie designerzy i dekoratorzy wnętrz, którzy inspirując się koncepcją modernizmu tworzą proste i niezwykle unikalne ozdoby i dekoracje. My również postanowiliśmy dać szansę temu materiałowi – wykonujemy medale, które są alternatywą dla tradycyjnych odznaczeń i trofeów. Dużym zainteresowaniem cieszą się wśród entuzjastów nowoczesnych rozwiązań, niebanalnego wzornictwa i stylu, który łączy w sobie minimalizm z ciekawą stylistyką. Medale ze szkła to nie tylko propozycja nagrody za osiągnięcia sportowe, ale też forma wyróżnienia za osiągnięcia biznesowe, polityczne i społeczne. Mogą posłużyć jako element uznania podczas targów i konferencji, być pamiątką dla partnerów biznesowych za wspólny sukces w dużym projekcie. Medale szklane są uniwersalne i mają szeroki zakres zastosowania.

To, co je wyróżnia, to przede wszystkim elegancja. Szkło nadaje im stylowej formy, przez co będą z przyjemnością prezentowane w gablotach i na regałach w reprezentacyjnym miejscu. Są odporne na wpływ czynników zewnętrznych, co jest ich dodatkowym atutem. Medale szklane można dowolnie spersonalizować. Do wyboru masz nadruk lub laserowe grawerowanie. Ponadto wykonywane są w różnych kształtach i wielkościach, przez co bardzo często są uznawane za atrakcyjną formę odznaczenia.

Medale szklane polecamy przede wszystkim jako forma uznania podczas imprez kulturowych, biznesowych i społecznych. Doskonale sprawdzają się również podczas sportowych wydarzeń. Dowolność kształtu, formy, koloru i grafiki pozwalają na stworzenie wspaniałej pamiątki z tworzywa bardzo szlachetnego, które jednocześnie jest dostępne w stosunkowo niskiej cenie. Jesteśmy przekonani, że medal ze szkła zachwyci każdego, kto ceni sobie sentymentalne pamiątki w niezwykle oryginalnej formie.