Medale wycinane w dowolnym kształcie

Okrągłe lub kwadratowe – takie medale należą do najbardziej popularnych. Znamy je z ważnych wydarzeń sportowych, ale też innych uroczystości, podczas których odznaczane są osoby za szczególne osiągnięcia. Medale wycinane pozwalają nam na uzyskanie dowolnego kształtu, nie zawsze są to medale okrągłe lub kwadratowe. Jest to oferta skierowana do wymagających klientów, którzy doceniają dużą swobodę w projektowaniu medali.

Do produkcji medali wycinanych wykorzystujemy różne materiały. Wykonujemy medale z drewna, ze szkła i medale z pleksi. Stosujemy metodą cięcia laserowego, która cechuje się dużą precyzją i dokładnością. Możemy wyciąć zarówno proste, jak też bardziej skomplikowane kształty, kontury wewnętrzne oraz zewnętrzne. Wszystkie detale i krawędzie są gładkie i nie wymagają dalszej obróbki, jest to szczególnie istotne w przypadku medali drewnianych dla dzieci, w których dużą wagę przywiązuje się do bezpieczeństwa. Wszystkie medale wycinane są uzupełniane o dowolną grafikę, są personalizowane i znakowane dla potrzeb estetycznych, ale też identyfikacyjnych. Cięcie laserem umożliwia wykonanie dużej ilości medali, w 100% powtarzalnych elementów.

Medale wycinane różnią się ceną w zależności od wykorzystanego materiału, jak też stopnia skomplikowania kształtu. Im bardziej wymagający projekt, tym większy nakład pracy, co przekłada się na koszty produkcji. Ponadto proponujemy różne techniki nanoszenia grafiki. Medale wycinane mogą być malowane lub też wykonane w technologii LuxorJet. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Medale wycinane polecamy jako odznaczenia podczas wydarzeń sportowych, doskonale sprawdzą się również podczas wydarzeń kulturowych, jako medale dla dzieci czy też pracowników i kontrahentów. Mogą pełnić funkcję medali jubileuszowych, sportowych, szkolnych, okazjonalnych, wojskowych, jak też rodzinnych. Znalazły swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy wyróżnić innych za ich starania, ciężką pracę i zaangażowanie, podziękować innym, a także  wyrazić im wdzięczność.