Medale drewniane dla najmłodszych zwycięzców

Drewno jest materiałem ponadczasowym, wykorzystywanym w wielu branżach od stuleci. Znalazło swoje zastosowanie w budownictwie i aranżacji wnętrz, to dar od Matki Natury, który we współczesnych czasach doceniany jest w sposób szczególny. Jest to uwarunkowane trendem eco, z jakim mamy do czynienia obecnie, kiedy wielu ludzi chce żyć w zgodzie z naturą.

Medale drewniane znalazły się w naszej ofercie nie bez powodu. To propozycja dla najmłodszych sportowców i zwycięzców, dzieci, które z zaangażowaniem i dużą motywacją uczestniczą w zawodach sportowych oraz innych rywalizacjach. Charakteryzują się niewielką wagą i bezpieczeństwem. Ponadto, są odporne na uszkodzenia, nie ulegają zniszczeniu podczas silnego uderzenia czy upadku, jak jest to w przypadku np. medali szklanych. Do ich produkcji wykorzystujemy różne technologie, aby nadać im efektowny i oryginalny wygląd. Medale drewniane są wypalane laserem, malowane, a także dla jeszcze ciekawszego designu stosujemy metodę wycinania w drewnie, przez co możemy nadać im dowolny kształt.

Medal w stylu retro

Nie jest to jednak propozycja tylko dla najmłodszych, chociaż w szkołach, przedszkolach, na koloniach i obozach spotyka się z bardzo dużym uznaniem i zadowoleniem dzieci. Medale drewniane wyróżniają się stylem retro, a więc znajdą swoich zwolenników wśród miłośników stylu, w którym pierwszoplanową rolę odgrywa natura. To powoduje, że mogą być formą odznaczenia podczas wydarzeń ukierunkowanych na środowisko naturalne. Proponujemy medale drewniane wycinane, ażurowe i wypalane, w różnych kształtach, wielkościach i formach. Medal idealny dla przedszkolaka, ucznia, młodego sportowca i miłośnika natury. Medal, który jest lekki, tani, bezpieczny oraz oryginalny. Zrealizujemy dla Ciebie każdy projekt, ponieważ wiemy, jak istotne znaczenie dla młodych ludzi ma aspekt wizualny nagrody, którą otrzymują. Wspólnie możemy wywołać szczery uśmiech na twarzach dzieci.